canlı destek

ÇALIŞMALARIMIZ

Sıralamalar Ofisi Ege Üniversitesinin katıldığı sıralama sistemlerinin kriterlerini ve metodolojilerini takip ederek, stratejiler geliştirmektedir. Bu doğrultuda hem yeni çalışmalar yapmakta hem de üniversitenin başka koordinatörlüklerinin ve birimlerinin yaptığı çalışmaları desteklemektedir.


Sürdürülebilirlik

Özellikle son yıllarda sıralama sistemlerinin en çok önemsediği değerlendirme kriterlerinden biri olan sürdürülebilirlik konusunda, Sıralamalar Ofisi olarak, Birleşmiş Milletler ’in Sürdürülebilirlik Kalkınma Amaçları doğrultusunda üniversitenin yaptığı tüm çalışmalarını kapsayan www.surdurulebilir.ege.edu.tr web sayfasını kurduk ve geliştirmekteyiz.

 

Detaylı bilgi için: www.surdurulebilir.ege.edu.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Sosyal Sorumluluk

Sıralamalar açısından önem taşıyan sosyal sorumluluk çalışmalarının düzenlenmesi ve arşivlenmesi konusunda Sosyal Sorumluluk Projeleri Koordinatörlüğü’ne destek olmaktayız.

Detaylı bilgi için: www.sosyalsorumluluk.ege.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


Çeviri Çalışmaları

Üniversitemizin uluslararası görünümünü artırmak, uluslararası akademisyen ve öğrencilere destek olmak amacıyla, üniversite web sayfasının en çok ziyaret edilen sayfaları başta olmak üzere, Türkçe sayfaların İngilizce ’ye çevrilmesine destek olmaktayız.


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ